“2. HER YÖNÜYLE KENTSEL DÖNÜŞÜM KONGRESİ ” 25 ŞUBAT’ DA 450 KİŞİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

25 Şubat da İstanbul’ da “Kentsel Dönüşümde Yeni Dönem Yeni Hedefler” başlığı altında “2. Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Kongresi” Marriott Hotel Şişli de 450 kişinin katılımıyla MANAGEMENT PLUS DANIŞMANLIK VE EĞİTİM tarafından gerçekleştirildi.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ve İMKON (İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonun) destek sağladığı kongreye ayrıca ve ULI, KENTSEL DÖNÜŞÜM VE ŞEHİRCİLİK DERNEĞİ, İNDER, İMB ve TÜRKİYE DEĞERLEME UZMANLARI BİRLİĞİ gibi sektörel derneklerde destek verdi.

Platin sponsorluğunu COLDWELL BANKER TÜRKİYE, OFTON İNŞAAT, NUHOĞLU İNŞAAT, KUYAŞ KUYUMCUKENT, ERŞAT MÜŞAVİRLİK, ETİK YAPI DENETİM ve VARTAŞ’ ın yaptığı kongrede, GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ ve ILGIN İNŞAAT ana sponsorlar oldular.

Destek sponsorluklarını EGE GAYRİMENKUL VE YATIRIM, ALTENSİS, TEP INVESTMENT, BUVAN YATIRIM’ ın yaptığı kongrede,  medya sponsorluğunu STAR GAZETESİ VE 24 TV televizyon yayın sponsoru, internet sponsoru MİLLİYETEMLAK.COM, sektörel bilgi sponsoru REIDIN.com, sektörel iletişim sponsorları HÜRRİYETEMLAK.com ve emlakdream.com ve sektörel dergi sponsoru da GAYRİMENKUL TÜRKİYE oldular.

SAT_0312 SAT_0321 SAT_0347