Login

[ajax_login]

2002 yılında yönetim danışmanlığı ve eğitim hizmetleri faaliyeti göstermek amacıyla Haldun Ersen tarafından kurulan Management Plus, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek bu istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda kurumsal gelişim  projelerini etkinleştiren bir organizasyondur.

Genel Yönetim Danışmanlığı hizmetleri çerçevesinde, Kurumsal Mükemmelleşme ve Entegrasyon Projelerini yürüten Management Plus, ayrıca Yönetim Danışmanlığı hizmetleri kapsamında ise; Süreç Analizi ve Yönetimi, Stratejik Yönetim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Kalite Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemi, İnsan Kaynakları Yönetimi gibi konularda faaliyet göstermektedir. Ayrıca Management Plus’ ın genel ve yönetim danışmanlığı hizmetlerini destekleyen 18 adet eğitimleri bulunmaktadır.

Management Plus’ ın Genel Müdürü olan Haldun ERSEN’ in 2 Türkçe (Bureau Veritas ve Soyak sponsorluğunda) ve İngilizce’ ye çevrilmiş  (Soyak sponsorluğunda) 1 kitabı bulunmaktadır. Management Plus,  yapı ve gayrimenkul sektörüne dönük “Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirveleri”, “Gayrimenkulde Liderler Zirvelerini”  yapmaktadır. Bunun yanında Management Plus, yapı ve gayrimenkul sektöründe en fazla proje tamamlayan firma özelliğini taşımaktadır.

Ayrıca, Management Plus, SAP ile birlikte  yapı ve gayrimenkul sektörüne özgü ilk süreç bazlı ve entegre ERP “Building Excellence” Management Plus tarafından geliştirilmiştir.